Bizi takip edin

Hakkımızda - Lapland Ajans & Prodüksiyon
124
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-124,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Hakkımızda

Kuzey ışıklarından ilham alarak gözümüzü yıldızlara dikiyoruz

2009 yılından beri sektörde birçok kurumsal markaya reklam filmi çekimleri, medya planlama ve satın alma çalışmaları, P&R ve organizasyon çalışmaları, metin yazarlığı, kreatif çalışmalar, sosyal medya yönetimi ve stratejilerinin belirlenmesi gibi projelerde görev almış deneyimli ekibimiz, 2017 yılı itibariyle Lapland çatısı altında yeni bir oluşumla yoluna devam ediyor. Kuzey ışıklarından ilham alarak gözümüzü yıldızlara dikiyoruz. İşimizi yaparken rengarenk kuzey ışıklarını ve yıldızları takip ediyoruz. Hayal gücümüzün sınırlarını keşfe çıkarken, bir ayağımızın yere sıkıca basmasını ihmal etmiyoruz. Hayalleri gerçeğe dönüştürmek içinse çok çalışıyoruz.

Ekibimiz

Nereden başlasak, nasıl anlatsak… Her birisi farklı bir dünya, farklı bir kafa… En iyisi, geldiğinizde kendiniz tanışın.

Ali Yakut
Ajans Başkanı
Selin Kandemir
Kreatif Direktör
Reyna Hekimoğlu
Marka Temsilcisi
Melih Karaol
Sr. Art Direktör
Umut Çelik
Sr. Reklam Yazarı
Yavuz Erduğan
Reklam Yazarı
Deniz Hürman
2D Motion Designer
Özge Aktaş
Sosyal Medya Uzmanı
Abdulkerim Arslan
Dijital Planlama Uzmanı
Zöhre Pekhamarat
Hamarat Ablamız